Masz pytania? Chcesz się zapisać?
+48 575770019 ZAPISZ SIĘ

PIERWSZY RAZ? ODBIERZ RABATY 30%, 20% & 15%

Pierwsza depilacja? W Was Clinic nie ma się czego bać!

11.04.2023

Często słyszy się o depilacji woskiem przestarzałe stereotypy. Jeden z nich dotyczy ogromnej bolesności tego zabiegu. Strach prawdopodobnie mógł powstrzymywać wiele osób przed przyjściem na swoją pierwszą depilację. Być może jeszcze 15 lat temu tak właśnie wyglądała depilacja woskiem: był to skuteczny, efektywny, ale również bolesny zabieg. Jednak dzisiaj jest to już jedynie stereotyp. 

Skąd taka różnica w przeciągu kilkunastu lat? Przede wszystkim dawniej nie było depilacji bezpaskowej i wosku twardego (w Wax Clinic polecamy bezbolesny wosk Super Wax), dzięki któremu depilacja bardzo wrażliwych części ciała stała się naprawdę komfortowa. Poza tym zabiegi często były wykonywane przez kosmetyczki, które nie miały dużego doświadczenia, ponieważ na depilację woskiem mało kto chodził, robiły więc niewiele zabiegów. Dodatkowo nie było profesjonalnych procedur depilacji woskiem, a do tego zabieg nie należy do łatwych - jest inwazyjny (można uszkodzić naskórek), więc wykonywanie go najczęściej kończyło się mocnym podrażnieniem lub rezygnacją z regularnych wizyt. Na szczęście obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej. W Wax Clinic jest wiele zadowolonych Klientek, które regularnie wykonują depilację woskiem, a komfort z każdą wizytą jest coraz większy. 

Oto, co ma na to główny wpływ na komfort depilacji: 

1. PROFESJONALNE SZKOLENIE KOSMETYCZEK 

W Wax Clinic prowadzimy dla każdej nowej osoby kilku etapowie szkolenie z depilacji woskiem zakoczone egzaminem. To jest w Wax Clinic absolutna podstawa. Wiąże się to z długimi godzinami praktyki, podczas której kosmetyczki uczą się na modelkach. Na szczęście zawsze znajdują się chętne panie, aby przyjść na darmowe zabiegi w ramach szkoleń, więc nasze nowe kosmetyczki zawsze mają się na kim uczyć. Po takim szkoleniu mamy 100% pewności, że każdy zabieg wykonany w naszych progach będzie zgodny z naszymi przez lata wypracowanymi standardami i wykonany na najwyższym poziomie. 

2. DOŚWIADCZENIE 

Wszystkie kosmetyczki pracujące w Wax Clinic mają duże doświadczenie, gdyż wykonują nawet po kilkanaście zabiegów dziennie. W salonie wykonywane są wyłącznie zabiegi depilacji woskiem. Dlatego kosmetyczki znają każdy rodzaj owłosienia, na oko widzą w jakim stanie jest naskórek a sprawność i szybkość wykonania zabiegu jest absolutnie nie do porównania z tymi w tradycyjnych salonach kosmetycznych. To właśnie ilość wykonanych zabiegów w połączeniu ze szkoleniem, które przechodzą na początku pracy, sprawia, że zabieg jest bezpieczny, zrobiony pewną ręką i naprawdę z dużą wprawą. 

3. WOSK SUPER WAX  

Nie byłoby tak komfortowej depilacji woskiem gdyby nie stosowanie Super Wax, który jest woskiem bezpaskowym. Wosk ten nie podrażnia naskórka a zarazem niweluje odczucia bólowe. Rekomendowany jest on do bardziej wrażliwych miejsc jak bikini, czy pachy. Bez tego rodzaju wosku i wiedzy, jak go nakładać, kiedy i u kogo stosować, nie byłoby mowy o bezbolesnej depilacji. 

Stąd nie ma się co bać wizyty w Wax Clinic. Wyrywanie włosów może być czasami niekomfortowe, ale zawsze jest bezpiecznie i z cudownymi efektami. Dla idealnie gładkiej skóry i oszczędności czasu z codziennym goleniem NAPRAWDĘ warto. Zapraszamy serdecznie!

Kontakt

ZAPISY online (24/7): www.moment.pl & www.booksy.com

Tel: +48 575 770 019 (czynny w terminach otwarcia salonu)

Jeśli jesteś w okolicy to wpadnij do nas. Wóczas my zapiszemy Cię on-line.

24 - 26 grudnia salon jest zamknięty. Zaraszamy od 27 grudnia w standardowych godzinach.

Godziny otwarcia:

Pn - pt     10 - 20

Sb             10 – 18*

* Sb 10 - 16 /od 1 października do 31 marca/

 

Wax Clinic

ul. Sienkiewicza 12/14 róg ul. Marszałkowskiej i Moniuszki

METRO Świętokrzyska (1 min. od wyjścia nr 4)

PARKING przy ul. Moniuszki

 

KONTAKT:

OCENA: Jesli masz uwagi do naszej pracy lub funkcjonowania salonu, napisz: ocena@waxclinic.pl

BIURO: Pisz do mnie jeśli moim ludziom nie udało się Ci pomóc. Możesz też pisać z pochwałami :-)

Katarzyna Dworak: katarzyna.dworak@waxclinic.pl

KURSY DEPILACJI WOSKIEM: Akademia Wax Clinic

 

 

 

Odwiedź nas na Facebooku
Instagram Smooth Clinic

Stronę zaprojektował i wykonał Konrad z nowosz.com
Cześć, nasza strona wykorzystuje pliki cookies do analityki (google analytics, facebook) na zasadach określonych w polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz na to zgody, prosimy Cię o wyłączenie obsługi cookies w przeglądarce lub opuszczenie strony.
przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach.